Корисний масаж

Целюліт. Одне лише слово викликає в жінок шквал негативних емоцій. Вічний ворог жіночої краси та впевненості в собі. Його ненавидять, з ним постійно борються, намагаються позбутися та забути про нього. Тим не менше, він є, і чи не кожна жінка стикається із цією надокучливою проблемою. На щастя, сьогодні існує багато методів, що допомогають позбутися так званої “апельсинової шкірки” за досить короткий час. Одним із найдієвіших способів боротьби із цим недоліком шкіри є антицелюлітний масаж - інтенсивна процедура, що дозволяє покращити циркуляцію крові та привести в тонус шкіру сідниць та бедер всього за 10-12 сеансів.

Такий лікувальний масаж у Тернополі - процедура не нова, ви можете зустріти безліч вивісок із схожими пропозиціями від різних косметичних салонів. Проте, перш ніж довіритися спеціалісту, слід впевнитися, що послуги будуть надані вам якісно, адже сама по собі процедура не з приємних, а якщо ще й виконуватиме її не професіонал, то омріяного результату вам не досягти.

Plastylin - тренажерний зал у Тернополі, один із небагатьох, котрі пропонують фітнес-процедури в комплексі. Тут ви не лише можете займатися спортом на сучасних, багатофункціональних та надійних тренажерах, а й отримати багато інших потрібних процедур, які лише підсилять ефект від тренувань. Однією з таких процедур є антицелюлітний масаж, що здійснюється професійним і досвідченим масажистом.

Ефективний антицелюлітний масаж у Тернополі? Лише у Plastylin!

Дозвольте нам подбати про вас, адже ми, як ніхто інший, розуміємо і завжди пояснюємо нашим клієнтам, що здорове і сильне тіло - це не лише “сухі” тренування. Для досягнення ідеального результату необхідне і збалансоване харчування, і фізичні вправи, і косметичні процедури, як-от масаж. Саме тому, наші відвідувачі мають можливість отримати всі ці послуги в одному місці.

Як проходить процес боротьби з целюлітом з допомогою нашого спеціаліста? Перш за все, ми оцінюємо ступінь важкості проблеми для того щоб розрахувати кількість сеансів масажу необхідних для повного зникнення “апельсинової шкірки”. Також, експерт враховує наявність захворювань чи протипоказань, аналізує стан і тип шкіри, підбирає інтенсивність та тип лікувального масажу: ручний, вакуумний або з використанням натурального меду. Результат після таких сеансів стовідсотковий, проте все ж не варто будувати захмарні очікування. Справа в тому, що успіх боротьби із целюлітом багато в чому залежить і від клієнта, від того наскільки він дотримуватиметься рекомендацій та порад. Наприклад, якщо у вас є надмірна вага, більше ніж 5 кг, в такому разі слід спочатку попрацювати у тренажерному залі, скинути зайві кілограми, а вже після цього зайнятися ліфтингом шкіри. Також важливий момент після самої процедури. Найкращим варіантом буде відвідувати масажиста ввечері, адже для інтенсивності результату людині після процедури краще залишатися в спокійному стані і не здійснювати фізичних навантажень. Можна випити склянку води або ж тонізуючого зеленого чаю - так ви допоможете процесам метаболізму, целюліт “згорить”, і ви доб’єтеся бажаної фізичної форми.

Пам’ятайте, що антицелюлітний масаж - це найперший та найефективніший спосіб боротьби із непривабливою шкірою сідниць та бедер, головне не зупинятися на півшляху, адже нерідко бувають випадки, коли клієнти не задоволені результатом після першого курсу, зневірюються в ефективності процедури і залишають все як є. Це дуже поширена помилка! Кожен організм та кожен тип шкіри індивідуальний, обмінні процеси в кожної людини проходять із різною швидкістю, а тому і кількість годин масажу варіюється індивідуально для кожного. Статистика - це лише загальні цифри. Ми ж орієнтуємось на клієнта, а тому завжди досягаємо блискучих результатів!

Чому варто звернутися до нас прямо зараз?

Бо не буде кращої можливості побачити омріяні форми у дзеркалі ніж зараз, сьогодні, в цей момент. Ми хочемо бачити вас усміхненими і впевненими в собі, а тому тренажерний зал Plastylin зібрав найпрофесійнішу команду щоб допомогти вам стати стрункішими, здоровішими та бажанішими. Широкий спектр послуг, новітнє обладнання та сучасний підхід до способу тренувань. З нами ви отримаєте все, чого коли-небудь очікували від спортивного залу.

Наважуйтеся вже зараз на ефективний антицелюлітний масаж, ціни на який ви знайдете у нашому прайс-листі. Досить комплексувати щодо некрасивої шкіри - ви варті того щоб сяяти!