Персональні тренування

Мода на здорове, доглянуте і підтягнуте тіло - одна з найкращих тенденцій сьогодення. Ми відвідуємо тренажерні зали, плаваємо, бігаємо, робимо ранкову зарядку і ще багато іншого - все для того, аби ловити на собі погляди з захопленням. Проте, боротьба за красиве тіло нелегка, потребує важких фізичних та моральних зусиль, які не кожному під силу. Часом, ми біжимо в тренажерний зал, окрилені надією, що всього-навсього кілька посилених занять, і при приведемо себе в форму. І яким ж гірким та неприємним є наше розчарування, коли кілограми не спішать танути, біль в м’язах дратує, а лінь та зневіра штовхає нас плюнути на все і “забити” на тренування. Б’ємось об заклад, що ви зараз це читаєте і ствердно киваєте головою, бо впізнаєте в цих рядках себе. Хтось із вас взяв себе в руки і продовжив займатися, а хтось махнув рукою і “гори все вогнем”. Не спішіть спалювати мости! Можливо, ви просто вибрали неправильний підхід до тренувань? Чи радилися ви з спеціалістом щодо того який тип навантажень необхідний саме вам, з якою регулярністю слід займатися, що їсти, чого не слід вживати? Більшість відповість “ні”, але саме з цього слід починати, адже вартість персональних тренувань у Тернополі зовсім невелика, а користі море!

Ось чому, найпрогресивніший тренажерний зал у Тернополі рекомендує звернутися по допомогу до персонального тренера всім тим, хто відчуває нестачу мотивації, знання та досвіду у заняттях спортом, а також тим, хто хоче швидко та ефективно схуднути без шкоди власному здоров’ю.

Персональний тренер у Тернополі: Plastylin рекомендує!

Індивідуальні заняття з тренером - це аж ніяк не забаганка, радше необхідність. Існує дуже багато причин чому наші відвідувачі вибирають саме професійний коучинг.

  1. Професійний підхід. У нашому тренажерному залі працюють кваліфіковані та досвідчені професіонали, котрі знають всі нюанси своєї роботи, навчать, підкажуть, порядять та скерують.
  2. Індивідуальна програма. Кожен організм має свої особливості, відповідно і тренуватися кожній людині слід по-різному. Одним краще допомагають силові вправи, інші відчувають прогрес лише від регулярних кардіо-навантажень. Завдання персонально тренера проаналізувати саме ваш тип тілобудови, вивчити ваші потреби та скласти графік і систему тренувань ефективну саме для вас.
  3. Постійний контроль. Протягом всього заняття ваш тренер слідкує лише за вами, за правильністю виконання вправ, вашим диханням, інтенсивністю навантаження, самопочуттям і т.д. Така співпраця з фахівцем не лише не дозволяє розслабитися, а й заряджає мотивацією виконати все “на відмінно”.
  4. Корекція плану тренувань. Систематично тренер може змінювати систему ваших тренувань в залежності від ваши результатів. Таким чином, ви не втрачаєте час, а постійно тренуєтеся з максимальною користю.
  5. Консультації з приводу харчування. В процесі корекції ваги одними лише тренуваннями не обійтися. Важливо скоригувати раціон та регулярність харчування. Хто, як не персональний тренер допоможе вам у цьому?

Відчуваєте, що це саме те, чого вам не вистачало у заняттях спортом? Тоді, не гайте часу! Мерщій звертайтеся до нас, бронюйте персональні тренування у Тернополі від тренажерного залу Plastylin і ходіть щасливими, адже відтепер ваш успіх у руках професіоналів!