Силовий фітнес

Життя сучасної людини навряд чи можна назвати фізично-активним. Нам дані всі блага технологій і ми люб’язно ними користуємось: їздимо автомобілями замість того, щоб йти пішки, піднімаємось ліфтом замість того, щоб пройтися сходами, купуємо онлайн замість того, щоб піти у декілька магазинів, замовляємо доставку їжі замість того, щоб самому сходити за покупками і ще багато інших речей, які ще років 10 тому змушували людей рухатися і тримати себе у формі. Саме через сучасний малорухливий спосіб життя люди страждають від багатьох хвороб, уникнути яких можна завдяки регулярним фізичним навантаженням. Силовий фітнес - це один із найпоширеніших та найефективніших способів схуднути, укріпити м’язи, надати тілу рельєфності та просто покращити імунітет. Про його особливості, техніку виконання та користь поговоримо далі. Гортайте вниз!

Особливості Силового Фітнесу

Силовий фітнес - це комплекс спеціальних силових аеробних вправ, де навантаження на м’язи тіла здійснюється за рахунок власної ваги людини. Під час таких тренувань найкраще пропрацьовуються м’язи живота, плечей, сідниць та бедер. Регулярні заняття силовим фітнесом добре навантажують серцево-судинну систему, підвищують рівень витривалості, пришвидшують процеси метаболізму та сприяють швидкому та ефективному схудненню. Вікових обмежень для таких занять немає, важливо лише підібрати рівень та інтенсивність тренування і вже після перших кількох візитів у зал ви відчуєте позитивні зміни. Серед інших переваг занять силовим фітнесом виділяємо:

  • покращення та відновлення сну;
  • бадьорість та покращення настрою;
  • зниження рівня роздратованості;
  • зниження можливості травмуватися;
  • покращений метаболізм;
  • зниження ризиків розвитку хвороб, таких як остеопороз чи діабет;
  • запобігання та уникнення хронічного болю в спині чи попереку;
  • зміцнення м’язових тканин.

Ефективність Тренувань Разом з Plastylin

Готові до рішучих змін? Зробімо це разом, адже лише у нас кваліфіковані та досвідчені тренери допоможуть вам спробувати та оцінити всі переваги силового фітнесу. Кожен наш клієнт - член єдиної команди, підтримувати та дбати про якого - наш прямий обов’язок. Записуйтеся до нас вже сьогодні, ми оцінимо вашу фізичні форму та разом розробимо список цілей для ваших тренувань, підберемо необхідне обладнання, інтенсивність, тип та комплекси тренувань. Також ми забезпечимо безпеку та комфорт занять, щоб ви отримувати не лише користь, а й задоволення.

Не зволікайте - ваше красиве і здорове тіло варте ваших зусиль!